Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó estét! Egy ilyen "összeállí...

Jó estét! Egy ilyen "összeállítás" esetén lesz-e "hang" a gépen, illetve, hogy az ilyen összeszerelés esetén lesz-e "rátelepítve" operációs rendszer?

Figyelt kérdés

Bocsánat az ostoba kérdésekért, sosem értettem ehhez igazán. Sajnos aki igen az már nincs az életteremben, szóval kicsit megvagyok lőve, ezt az összeállítást is innen mutatta valaki (aztán el is tűnt, gondolom felbosszantottam - megtudom érteni, még én is utálom magam, hát még mások...)


Nehéz ügy így minimális tudással összerakni, de egyenlőre ez így "jónak" tűnik, de nem tudom, hogy pl. lesz-e így "hang", ezek közül valamelyikben van a "hangkártya"?


[link]


Illetve még az, hogy így lesz-e rajta operációs rendszer, avagy "csináld magad" módon kell "beszerezni" majd?


És még egy: járnak hozzá "kábelek", például egy olyan amivel össze tudom majd kötni egy "tévé-monitorral" (nehéz ezt jól leírni, halott rokontól maradt meg, működik, mint "monitor", de hogy hogyan azt nem tudom, lehet a kábelt elvitte az ehhez értő ember. Milyen kábelt kellene beszerezni? Hogyan írjam le, hogy milyen bemenetek vannak a monitor/tévé hátulján? (van vagy 5féle - ami tuti, hogy egyik sem USB, azt az egyet felismerem)


...

...

...


Bocsánat az ostoba kérdésekért, TÉNYLEG nem értek hozzá.



#kisebbrendűségi érzés #még az árnyékom is utál #magamra hagyatva #bosszantó érzés
2018. dec. 28. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az összeállítás nem rossz, de lehetne még rajta javítani. Pontosan mennyi pénzed van és mire használnád? 1-2 dolgot segítek rajta módosítani.

Tápkábel jár a géphez, de olyan nem, amivel össze tudod kötni a TV-vel. Ezt külön kell venni, ez alapján be tudod azonosítani, hogy milyen csatlakozó van rajta: [link]

Valamint egérre és billentyűzetre is szükséged lesz, ezek nem tudom, hogy vannak-e, olyan kell, aminek USB csatlakozó van a végén, és nem kör alakú (PS/2-nek hívják egyébként).

Hangkártya az alaplapba van beépítve, nem kell külön venni.

Operációs rendszert nem telepítenek rá, de könnyen meg tudod csinálni te magad is. A dirtywindows-on van egy leírás: Windows 10 telepítése lépésről lépésre, valamint a Windows 10 aktiválása, az segíthet.

2018. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!