Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha ugrál a kurzor, akkor az...

Ha ugrál a kurzor, akkor az egérrel van a baj vagy az elemmel?

Figyelt kérdés
Nem tudok vele görgetni, mert vagy túl gyorsan mozog az oldal vagy fel-le ugrál/csak fölfelé megy, hiába görgetem lefelé. Néha nem oda kattint ahova akarom, ilyenkor véletlenül bezárok egy oldalt. Ilyenkor kuka az egér vagy csak az elemmel van baj? Többféle elemet is próbáltam. Igaz nem többezer forintosakat, de minden készülékemben rendesen működnek. Az egér új.

2019. jan. 1. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Először cseréld ki az elemet és jó akkor elem baj volt ha nem oldódott meg a probléma akkor egérbaj.
2019. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint mondtam már több elemet kipróbáltam.
2019. jan. 1. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah bocsi nem figyeltem eléggé 😅

Akkor szinte biztos hogy egér baja van. Próbáltad már az egeredet más géppel? Ha igen ott működött? Más egeret próbáltál már a gépeddel? Mert lehet hogy maga az USB beviteli eszközöknek az illesztője nem smakkol (javaslom frissítését) vagy felejtesd el a gépeddel annak az egérnek az illesztőprogramját és rakd rá újra. Próbálgasd amiket leírtam, és ha egyik se oldja meg a problémát akkor bizony tényleg kuka.

2019. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!