Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dobál ki a ARk és a...

Miért dobál ki a ARk és a Atlas "Out of Vram" hibaüzenettel?

Figyelt kérdés

A jelen konfigom.:


I5-4590 garis új

16Gb 1600mhz ram garis új

GTX1050Ti OC Garis új.

700W os thermaltake táp. szintén garis új


S Nem igaz hogy se a ARk-ot se a Atlast nem tudom low beálításnál jobban használni. Mait csak lehet a Geforce experience kikapcsolt a jobb teljesítményért. Amit csak tudtam még én is lehúztam a leg kisebbre s így is ha olykor kidobál Out of Vram hibaüzenettel de olykor sima ram hibaüzenettel.

Hogy tudnám kieríteni a hiba okát?

Steames kliensbe elkezdtem a fájlok éppségének ellenrzését olykor 1-2 fájlt talál de semmi.

De nehogy már a leg Low-abb beálításon is csak 40 FPS em legyen 1280.1024 felbontásba...... Nevetséges. Minden mást ultrán játszok csak ezeket nem tudom még médiumig se tekerni.



2019. jan. 4. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A videókártyádnak nincs elég VRAM-ja, hogy betöltsön minden szükséges modellt. Mi a videokártya pontos típusa?
2019. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Asus rog strix 1050ti oc
2019. jan. 6. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg nagyobbra venni a lapozófájlok méretét, ha jól tudom jelenthet megoldást
2019. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!