Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messengeren elérhetőként...

Messengeren elérhetőként jelenik meg a partner, belépve szintén jelzi a kis zöld pötty, hogy fent van, viszont a neve alatt azt írja, hogy 1-2 stb perce volt elérhető. Miért van ez? Ez valamilyen hiba vagy beállítás?

Figyelt kérdés
Olyan esetben fordult elő amikor biztosan tudom, hogy aktív volt. 1-2-3 percenként változott az elérhető, nem elérhető kiírás. Viszont a neve mellett és videóhívás mellett is elérhetőt jelzett végig.
2019. jan. 4. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le van tiltva neked. Ugyanis képes vagy letiltani gépen személyeket ki az akinek elérhető legyél viszont telefonon csak az összes embert lehet tiltani/aktiválni.

Esélyes, hogy ezzel van a probléma.


Ami elképzelhető még, hogy nála vagy letiltva és szintén, hol telefonnal, hol gépről van fent.


Ha a fentiek egyike sem lehet akkor 101%, hogy a FB rendszerrel van a probléma. Hasonlót tapasztaltam én is. Ilyenkor csak várni tudsz, esetleg jelzed a FBnak, hogy hibát tapasztaltál (de ne várj csodát tőlük...)

Esetek nagy részében pár hét alatt megjavul.

2019. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 6. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az online állapot nem mindig jól működik, mert pl bejelentkezek facebookra, majd kilépek. Akkor szokott jelezni onlinenek par percig, de ha online és megnézem, akkor tenyleg azt irja, hogy pár perce volt elérhető.
2019. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!