Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell visszaszerezni...

Hogyan kell visszaszerezni egy alkalmazást (játékot), amit letöröltem (ha lehet)?

Figyelt kérdés

Telefonkészüléket váltottam, és ahhoz, hogy átvigyem az adataimat az egyik készülékről a másikra, letöltöttem egy alkalmazást (phone clone), viszont mivel kevés tárhelyem volt, ezért le kellett törölnöm pár alkalmazást. És mivel én azt hittem, hogy alkalmazásokat nem fog átvinni a másik készülékre, csak névjegyek, naptárjegyzetet meg ilyeneket, ezért csak random letöröltem pár dolgot, mondván úgyis mindegy.

De utólag kiderült, hogy áttelepítette az alkalmazásokat is, így viszont nagyon zavar, hogy letöröltem egy játékot, amivel imádtam játszani, mert a többi alkalmazást le tudtam volna az új készüléken is tölteni, ennél viszont a rekordom elveszne ha újra letölteném...


Ezért próbáltam mindenféle alkalmazással visszaszerezni a letörölt játékot, de nem sikerül, van rá mód?



2019. jan. 5. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Rootold ki és másold át az adatokat.
2019. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!