Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Badoo-oldalról lehet képet...

Gyula1971 kérdése:

Badoo-oldalról lehet képet lementeni valahogy?

Figyelt kérdés
Alapból az egérre kattintva nem ad kép mentése lehetőséget.
2019. jan. 6. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott van mindjárt az oprendszer beépített képmetszője...
2019. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rámész arra a képre amelyiket le akarod menteni.

Nyomsz egy CTRL+SHIFT+I kombinációt, és az elements-ben megkeresed a kép linkjét.

Azt kimásolod a böngésző címsorába, és meg is vagy.

2019. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfejtem a kombinációt, már azt tudom melyik a Ctrl és a Schift,nálam nyíl van rajta még a 3-betűt keresem I-betű?

Sajnos nem értek ezekhez,anno 28-éve a számítástechnika tanár a programozásról tanított heti 3-órában, mi meg féltünk, fele megbukott, azt tudtuk hol kell bekapcsolni a gépet...


Olyan könyvből tanított-számítástechnika középfokon, mindenki menekült az órákról.

2019. jan. 7. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a 3. egy "i" betű.


De ha valamiért nem hozná be, akkor az is jó, ha a képre kattintasz JOBB egérgombbal, és akkor kiválasztod azt, hogy "Inspect". Nem tudom hogy magyar nyelvű böngészőben hogy van. Talán "Elem vizsgálata" ha jól rémlik.

2019. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!