Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb.2 napja elkezdett vibralni...

Kb.2 napja elkezdett vibralni a laptopom kepernyoje es azota minden program allandoan lefagy. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem telepitettem semmilyen uj programot, a virusirto nem ir ki semmilyen problemat, megis tegnap reggel elkezdett vibralni a kepernyo, ami abbamaradt miutan ujrainditottam, viszont azota minden egyfolytaban lefagy, a bongeszok a legrosszabbak (a chrome ketszer is lefagyott mikozben ezt irtam), de a photoshop, word is felorankent leall.

Valakinek van valami otlete, hogy ezzel mit lehet csinalni?

Elore is nagyon koszonom a valaszokat^^



2019. jan. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen Windows 10 betegség is, villogó desktop, itt is volt már ilyen panasz.

Utána is néztem külföldi oldalakon, Google téma csupán.

De most nincs kedvem megoldásokat keresni olyan oprendszerre, amit nem is használok.

2019. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
win 7-et hasznalok, ugyhogy nem hinnem hogy ugyanaz lenne, en is lattam cikkeket meg kerdeseket ilyenekrol a win 10-el kapcsolatban
2019. jan. 7. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Vga illesztőt tedd újra elsőként
2019. jan. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!