Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy tudnám egy kicsit feltuningolni a gépem?

Szeretném ha jobban futnának a frissen megjelent játékok.

Videókártya :Sapphire R9 270x 2GB DDR5

Proci : AMD Fx-6300 + Cooler Master hűtő

Ram : Kingston HyperX Fury 2x4GB DDR3

Alaplap: Asus M5A97 R2.0

Táp : Chieftec CTG 500

Még egy kérdés: Ha a ramot cserelnem 2x8gb-ra, az mennyit javítana a teljesitmenyen?

Válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: R9 270X, számítógép

jan. 8. 02:17  Privát üzenet  

A válaszok
Elsőre proci csere, bár értelemszerüen már ryzen ami szoba jöhet, akkor ram szintén cserés lesz, a vga meg utána, szóval kb igy mindent.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 8. 04:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem akarok sokat rá költeni. Nekem elég ha Medium beállításokon mennek a játékok. Csak egy kicsit szeretnék erősíteni a teljesítményen.

# 2/3Időpont jan. 8. 06:21 Privát üzenet

A leggyengébb láncszem pedig marad a proci, illetve keveset költve GA esetében sem nagyon tudnál előrelépni, használtan megfogni egy RX470-et vagy 480-at, de a proci már kevés eléggé.

Procit meg csak alaplappal és rammal együtt érdemes cserélni, mert egy 8000-res fx olyan hatalmas előrelépés nem volna.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 8. 06:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Metin2 ben megjelenik chat sorban egy szöveg és rá kell kattintani egy npc re majd leokézni és a legyorabb nyer Hogyan tudnàm növelni az esélyeimet? Gamer egér, gyorsabb net?...
A törölt kepeket hogyan tudnam visszallitani?
Hogyan tudnam a laptope-om osszakapcsolni a tv-vel? Mindendefel kabel es hdmi kabel nelkul?
Esocsepp fenykepkeret. Hogy tudnam ezt megcsinalni? Segitenetek kerlek!
Az iphone X 256Gb mennyiert tudnam el adni? 2napos nekem nem tetszik ajandekba kaptam
Hogyan tudnam beallitani Euro Truck Simulator kettobe hogy 450 fokot nekem a kormanyomon amelyik 270 fokot fordul akkor arra a 270 fokra alitsa es ne csak egy felre ossza be?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!