Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus laptop SSD. Egy éves, a...

Victor 2000 kérdése:

Asus laptop SSD. Egy éves, a probléma, hogy 4perc után minden lefagy, de csak akkor ha töltőn van. A töltő lehet a hibás? Ezen felül minden rendben van a géppel.

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 10:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Töltőről sem fagy le ha használom az egeret,vagy irok a gépen. Csak filmnézéskor van a lefagyás,vagy ha nem érek a laptophoz.
2019. jan. 9. 10:56
 2/10 P.O.C. ***** válasza:

Ha az aksi ki van szerelve akkor is fagy?

Érdemes lenne rámérni arra a töltőre.

2019. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Pont ez a Problémám nekem is... altalában ha használom akkor nem fagy le de ha be inditok valami filmet akkor megfogja magát le fagy és újra indúl mintha semmi se történt volna. Ugyanúgy Asus....
2019. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A töltő áramellátása jó, 19V. Teszterrel mértem.
2019. jan. 11. 17:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Az aksit nem tudom kivenni mert integrált. Egyébként erős az aksi 2-3 órát bírja.
2019. jan. 11. 17:36
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
BIOS frissítéssel próbálkoztatok már?
2019. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell? A Windows10 most frissítette magát. A biost külön kell?
2019. jan. 12. 14:06
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

Nem az csak az operációs rendszert frissíti.

A BIOS tulajdonképpen különböző hardveres beállításokért, illetve az operációs rendszer és a hardverek kommunikációjának egy részéért felelős.

A BIOS független a Windowstól, anélkül is működik.

Ebbe is lehetnek kisebb nagyobb hibák, ami sokszor a gyári és béta tesztek alkalmával nem derül fény, ezt utólag javítják.

Azért gondolok erre, mert már kettőtöknél is elfordul a hiba ugyan ez a hiba. Így lehet nem egyedi, a gyártó tud róla és talán már javította.

A gyártó oldaláról tudjátok letölteni a frissítést. Csak el kell indítani az exe fájlt és követni az utasításokat.

Általában hálózati áramról érdemes, de mivel nektek pont akkor instabil, így teljesen feltöltött akkuról ajánlott.

2019. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2019. jan. 13. 13:07
 10/10 A kérdező kommentje:
Szakihoz vittem a laptopot. A képnézegető programot kellett lecserélni, azóta megszünt a lefagyás.
2019. jan. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!