Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudja a levelező...

Miért nem tudja a levelező programom a gmail-ről letölteni a leveleket?

Figyelt kérdés

Évek óta az IncrediMail levelező programot használom. Tegnap még semmi probléma nem volt, ma már a Google küldött a biztonsági email címemre egy értesítést a következő szöveggel:

"A rendszer megakadályozott egy bejelentkezési kísérletet a kapcsolt Google-fiókjában

Valaki az imént próbált meg az Ön jelszavát használva bejelentkezni Google-fiókjába egy nem Google-alkalmazásból. A Google letiltotta a próbálkozást, de javasoljuk, ellenőrizze, hogy mi történt. Vizsgálja át fióktevékenységét, hogy meggyőződhessen róla, más nem fér hozzá a fiókjához."

A gmail-ben engedélyezve van a pop, a levelező programban az ott leírtaknak megfelelően vannak beállítva az adatok, mától mégsem tudja letölteni a leveleimet. Mi lehet a probléma?


2019. jan. 10. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
POP? Egyáltalán még használja a google? Szerintem min egy évtizede támogatja az IMAP-et próbáld azt.
2019. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam az IMAP-et is, azzal se megy.
2019. jan. 10. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy új egyszeri jelszót kell beállíani a levelezőkliensednek?
2019. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd ezeket:

server: imap.gmail.com

Requires SSL: Yes

Port: 993

( [link] )

2019. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig minden lehetséges beállítást kipróbáltam [link] [link]

az Outlookban is (POP-ot is, IMAP-ot is), továbbra sem tudja egyik levelező program se letölteni a gmail leveleimet.

2019. jan. 10. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor:

[link]

(>"click here")

2019. jan. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott. A probléma az volt, hogy a Google fiókomban a harmadik fél hozzáférése szekcióban a kevéssé biztonságos alkalmazásokhoz való hozzáférést letiltottam. Az engedélyezés után újból letölti a gmail fiókomból a leveleket az IncrediMail.

Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat.

2019. jan. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!