Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet fájlokat átkonvertá...

Hogy lehet fájlokat átkonvertálni formátum nélkülivé? Olyanra gondolok, hogy mikor megnyitjuk a tulajdonságait, azt írja, hogy "Fájl", de nincs kiterjesztés.

Figyelt kérdés
Zenékre gondoltam ebben az esetben.
2019. jan. 10. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Átnevezés?
2019. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azzal csak az a baj, hogy nincs formátuma. Tehát "XY." nem jó. Vannak zenék, melyek így vannak megoldva. Azt hogy csinálták?
2019. jan. 11. 06:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi van az xy-al? Törlöd a kizrrjesztész és kész. Egyébként nem is értem hogy minek ez neked. Ha a rendszer nem ismeri a fáljformátumot, akkor simán ezt írja ki.
2019. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töröld le. Akkor nincs formátuma.
2019. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet fájlokat átkonvertálni formátum nélkülivé?"


"Azzal csak az a baj, hogy nincs formátuma. "


Csak én érzem, hogy értelmetlen az egész????

2019. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van olyan program, ahol a hangfájlok formátum nélkül vannak. Ott is találtam ilyeneket. Az a kérdésem, hogy a program készítői hogy törölték a formátumot pl. a .wav fájlból. Mellesleg a formátumnév törlés nem megoldás.
2019. jan. 11. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy nem szabványos hangfájlról volt szó és ezért nem ismeri fel az oprendszer, de akkor le sem játssza. Ha szabványos mondjuk wav formátumú a fájl akkor csak a kiterjesztés törlése marad, mert magának a fájlnak a fejlécében benne marad a fájl formátuma.

De tényleg, miért kell ilyen hülyeség?

2019. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A wavbol kitorli az első 44 byteot azt kész.

Ellenben ennek mi köze a kiterjeszteshez ?


Most akkor a formátum a baj vagy a kiterjesztés ?


Itt brutál sötétség van.

2019. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!