Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egérnél ilyen aprósággal...

Egérnél ilyen aprósággal érdemes törődni?

Figyelt kérdés
Hello, azt vettem észre a napokban, hogy az egeremet amikor felfelé húzom, akkor kicsit fura hangot ad ki sikláskor az alja, mintha mondjuk valami makacs ráragadt kosz lenne rajta (pedig nincs), vagy mintha kis mértékben karcolná a talpa az egérpadot. Ez egy Logitech G203 egér egyébként, a gyári műanyag talpakkal, és szerintem az egér közepén található műanyag talpak szóval a szenzor körüliek adhatják a halk hangot, van is mindegyik talpon egy csomó kisebb karc, az egér nagyjából másfél éves, több egérpaddal is volt használva többek között műanyaggal valószínűleg az okozta a karcolások nagyrészét és nem a szövet. Ilyen apróság miatt nincs kedvem lecserélni az egeret mert működését tekintve hibátlan, más is futott már bele ilyen hülye jelenségbe? Tényleg csak pár napja figyeltem fel erre, fog-e javulni a helyzet, vagy szimplán le kell sz*rni az ilyesmit?

2019. jan. 13. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Szimplán le kell sz*rni az ilyesmit.
2019. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!