Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami számítógépzseni jellegű...

Valami számítógépzseni jellegű ember segítsen! Nem tudok törölni egy mappát az asztalról. Több lenn. Hogy tudnám törölni?

Figyelt kérdés

Mappa törlése

Biztos a Lomtárba helyezi ezt a mappát?

Igen

A mappához való hozzáférés megtagadva

A mappa törléséhez rendszergazdai jogosultság szükséges

Tovább

Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges

A mappa módosításáért forduljon engedélyért a következőhöz: DESKTOP-SGS1D3T/(ferde egyenes, de a másik irányba dől) majd a nevem


2019. jan. 13. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen mappa az?

Nincs jogosultság beállítva arra a mappára. Rendszergazdaként vagy bejelentkezve?

Ha nem rendszermappa, akkor próbáld meg csökkentett módban törölni.

2019. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom win10.
2019. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, windows 10
2019. jan. 16. 13:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy kell rendszergazdaként bejelentkezni?
2019. jan. 16. 13:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a fiókot, az van odaírva Rendszergazda, szóval úgy vagyok bejelentkezve
2019. jan. 16. 13:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Amit törölni akarok, nem rendszermappa, fotók vannak benne
2019. jan. 16. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában a win10 asztalain lévő mappákkal ezt csinálja, na meg a saját mappáival, van amit abszolút nem is tudsz törölni, win10 baromság.

Elvileg mappára jobb egérgomb, tulajdonságok, speciális pontokon kell rendszergazdai jogosultságolat adni hozzá és akkor engedi. Gyakorlatilag nekem ez még sosem sikerült, nálam már a folyamatnál elakad,a win10 egy fos. Youtube-on van sok ilyen videó amiben megmutatja mit kell csinálni.

2019. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!