Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mégerie a Red dead redemption 2?

Mégerie a Red dead redemption 2?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy megveszem de nem vagyok annyira biztos benne. Aki játszót vele attól annyit akkarok, hogy ő szerinte milyen.
2019. jan. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Honnan az istenből tudjuk, hogy neked megéri-e?
2019. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Hogy az ördögbe ne!! Jójám! Facaa game!!
2019. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván nem éri meg. De senki nem azért játszik játékokkal mert "megéri", hanem, mert ki akar kapcsolódni.
2019. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem éri meg mert nem akarok egy "lovaglás szimulátorra" kiadni ennyi pénzt, de pl más játékot vettem pl AC Odossey 17k ért mikor megjelent. Ez csak attó függ ,hogy szereted e a western open wolrd szerű játkokakat mert akkor megéri. Ez emberfüggő teljesen ami nekem jó, neked lehet nem és forditva is.
2019. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolsó, az AC minden csak nem open world, a red dead viszont az
2019. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!