Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google drive amióta átalakul...

A Google drive amióta átalakult nem játsza le a videóimat amik mp4-ben vagy VLC-ben vannak feltéve. Hogyan tudnám megmenteni a számomra értékes felvételeimet?

Figyelt kérdés
Felajánl converteket, alkalmazás választási lehetőséget, de nem ismerem egyiket se. Letölteni sem engedi a laptopra a videókat: "nIncs jogosultságom hozzá", ezt írja ki.

2019. jan. 22. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a te felhasználóddal lett létrehozva a drive, akkor kell hogy legyen jogosultságod ahhoz, hogy letölts róla. Nem lehet, hogy nem vagy bejelentkezve?

Lejátszáshoz meg akárnelyik media playernek meg kellene felelnie, miután letöltötted a fileokat. A VLC (ami egy lejátszó) egy elég jó ingyenes program.

2019. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentkezve, a saját drive oldalam, én töltöttem fel a videókat, se megnézni, se letölteni nem tudom őket. Ezt írja ki: A hozzáférés megtagadva a következőhöz: doc-0c-94-docs.googleusercontent.com
2019. jan. 24. 19:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, segítettél! Az volt a gond, hogy egyszerre több google címemen voltam bejelentkezve és az első címmel nyitotta meg a többi drive mentéseimet. Ahogy a többiből kiléptem, akkor sikerült megnéznem! Hálás vagyok a segítségért!!!
2019. jan. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!