Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lemondani az...

Hogyan tudom lemondani az előfizetèst?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előfizettem egy oldalon, leszeretném mondani a folyamatos megújítást de ahoz egy kódot kér amit elvileg elküldenek emailben, na ennek 2. napja, ügyfélszolgálatnak többször írtam, nem reagálnak. Ilyenkor mit tudok tenni? Így esélyem sincs lemondani.

2019. jan. 28. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen oldal, mivel fizettél?
2019. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bankszámlával, Benaughty, pénteken rèszegen. Másnap észre vettem az emailek között a számlát, egybő leakartam és azóta semmi.
2019. jan. 28. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld újra, ha nem tudod, akkor a banknál tiltasd le, hogy fizessenek nekik.
2019. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy a bankban le lehet tiltani. Ha ma nem küldenek semmit sem, akkor holnap bemegyek, köszi szépen a segítsèget!
2019. jan. 28. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Bankkártyával és nem bankszámlával fizettél elő. A fenti válasz viszont helyes. Legrosszabb esetben a bankkártyát tiltasd le. Addig is SOS kösd le a pénzed, hogy szabad egyenleg ne legyen rajta. Így nem tudják levenni.
2019. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sikerűlt lemondanod? Nagy batarság ilyenekre fizetni.
2020. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!