Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látják a win10-es...

Miért nem látják a win10-es gépek a megosztott mappákat?

Figyelt kérdés
Mióta megszüntette a MS az Otthoni Csoport hálózati szolgáltatást, a gépeim nem látják egymást. Van egy rooter-modem cuccom, amit a szolgáltató adott. Ez a rooter alap funkciókat sem ismer, ezért rákötöttem egy kicsivel komolyabb rootert és a két PC erre van bekötve és innen megy a wifi is. Mindkét gépről lehet internetezni és ftp is megy meg minden. A megosztott mappákat viszont nem látják. Már több kis hálózatot is életre keltettem, harminc éve is már hálókártyákat konfigoltam meg jumpereltem, de még soha nem volt ilyen. Minden megosztást, hozzáférési engedélyt, biztonsági engedélyt megadok és nem látszanak a megosztott mappák, meghajtók. Már kihullik a hajam tőle. Megnéztem 965 videót, 123654 fórumoldalt elolvastam, végrehajtottam minden lehetséges beállítást, újratelepítettem a gépeket, frissítettem a windows-t, de nem megy. Mi a jó hét szentég lehet ezzel? Meg különben is, minek szüntették meg az otthoni csoport szolgáltatást, amikor jól működött? Előre is köszi, ha valaki tudna segíteni.

2019. jan. 29. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyökérter ?

What ?

2019. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!