Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót javasoltok...

Milyen nyomtatót javasoltok otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Annyi lenne hogy tudjon fekete-fehér és színes nyomtatást is. javarészt szöveget nyomtatnék de ott lennének a képnyomtatások is. Nem ragaszkodom a fotópapíros nyomtatáshoz. Szkennelés, illetve a fénymásolás része is feltétel nálam mert azt sokszor használnám, tehát ezt mindenképp tudja. Ami még fontos hogy színenként tudjam cserélni a tintákat/patronokat ha lehetséges és árban ne legyen drágább 25 ezer forintnál.

2019. jan. 31. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos vennék egy fekete-fehér lézer nyomtatót, azt a pár színes oldalt pedig kinyomtattatnám a Mindenki Irodájában.

Ha nagy mennyiségben nyomtatsz, akkor pedig eleve megéri színes lézert venni, ami viszont nem jön ki 25 ezerből, legfeljebb használtan.

2019. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek elsővel. A tintasugaras be fog száradni. Ha meg annyit nyomtatsz, hogy nem akkor meg nem éri meg a patron ára miatt.
2019. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyit akarsz nyomtatni de pendrive-on elviszed valahova kinyomtatni lehet olcsóbban kijössz
2019. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is lézer, a képek nyomtatását meg jobb úgyis valami normális műhelyre bízni, bárhol csinálnak bármilyen méretű papírképet viszonylag olcsón.


Árban olyan 30 körül vannak, tehát kicsit drágább, mint gondoltad, de nem sokkal.

2019. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!