Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a probléma?

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Azt csinálja a gépem, hogy random lefagy. Lehet ez kék halál, vagy van amikor csak mintha megállt volna rajta az idő; kimerevíti a hangot is meg a képet is. Nem reagál semmire, csak az áramtalanításra.

Nem hiszem, hogy a korával van a baj, most lett nemrég 2 éves. Boltban készen vettük, szóval mégcsak nem is én voltam a béna és raktam ossze rosszul.

Szerintetek?



2019. febr. 4. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Géped adataira lenne szükség így csak a levegőben kapálódzunk, attól még h boltban készen vettétek lehet benne gyenge alkatrész..pl kínai tápegység. Ezért kellene részletesen leírni mi van benne. Ház oldalát leszedni tápon elolvasni mi van ráírva, valamint aida64 nevű programot letölteni felinstallálni és leírni ide cpu gpu ram stb.
2019. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!