Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus diplomáva...

Gazdaságinformatikus diplomával kevésbé lehet érvényesülni, mint egy programtervezőivel?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szoftverfejleszto cegnel biztos
2019. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Gazdinfós kb. labdába se rúghat a programtervező mellett.
2019. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem számít szoftverfejlesztő cégnél sem, ha tudsz programozni. Én még nem találkoztam olyannal, hogy valakinek amiatt dobták volna félre az önéletrajzát, mert gazinfón végzett. Egyébként ahol én tanultam proginfón, ott a gazinfósokkal 80%-os átfedés volt a tantervben.
2019. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Több gazdinfós ismerősöm van, egyik sem a szakmájában dolgozik, mert nem kellenek sehova sem. A programtervezőkért viszont kapva kanpnak.
2019. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

@T0ba

Azért nem tudnak elhelyezkedni, mertnincs meg a tudásuk. Az, amit az egyetemen tanulnak, mindkét szakon nagyon kevés lenne az elhelyezkedéshez, viszont a gazinfón nagyobb az aránya azoknak, akik csak azért mentek oda, mert állítólag informatikusként jól lehet keresni, de nem nagyon érdekli őket, ezért az önképzés elmarad. Akiket érdekel, azok ugyanazt ki tudják hozni bármelyik infós szakból, sőt szerintem még előnyösebb is, hogy tanulnak némi gazdasági alapokat is a gazinfósok.

2019. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a tudas rendben van, senki nem nezi a papirodat.


Magyarorszag egyik legnagyobb informatikai cegenel (2-vel ezelotti munkahelyem) a legjobb fejleszto gimis erettsegivel rendelkezik. A tudasa persze nem azon a szinten van.


Elozo munkahelyemen a - nagyon penge - fejlesztotarsam mechatronikai mernok. A mostaninal az egyik partner fejlesztoje szinten.


Egy bizonyos szint felett az, hogy mirol van papirod, senkit nem erdekel. Foleg, hogy hiany van munkaerobol.

2019. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!