Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gép a MacBook Air? Van...

Milyen gép a MacBook Air? Van valakinek tapasztalata? Érdemes ilyen gépet venni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez gyakorlatilag a 2015-ös MacBook Air, annyi különbséggel, hogy 200Mhz-el gyorsabb a CPU-ja, és 8GB RAM van benne. Nevetésre, filmezésre, irodai munkára, egyeseket szerint hobbi szinten még képszerkesztésre és videovágásra is alkalmas. A kijelzője nem a legjobb, de elmegy, a többi része megfelelő. Könnyű és akár 12 órát is kibír az akkuja.


Onnan tudom ezeket, mert éppen a fórumokat bújom, ugyanis holnap én is veszek egy ilyet.

2019. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*netezésre
2019. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amit írtam, az az úgynevezett 2017 modellre érvényes. A 2018-as modell retina HD kijelzős, 8. generációs i5 procival, és 130 ezerrel drágább. Kicsit könnyebb és vékonyabb.
2019. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%

Én vennék a helyedben valamilyen lenovo/hp/dell ultrabookot, amit nagyjából feleannyira tart a piac, mint a macbookokat.

Én egy 2015ös lenovo x240-et használok, amit 60ért vettem. Ennyiért apple-ből 2011-eset kapnál, ami viszont már nem nagyon alkalmas semmire.


Hát elvileg a macbook az egy célhardver, de ez a hardvertámogatásban kimerül, tehát nincs olyan, hogy bizonyos videóvágó pluginok nem futnak, mert nincs megfelelő opengl aláírásod, feltéve ha még felmegy rá az adott programhoz ajánlott OS.


Ha újonan veszed akkor igázból tökmindegy, mert egy árban vannak, és mindkettő jó lesz még nagyon sokáig.

2019. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2019. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget, hasznos volt.
2019. febr. 6. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, én meg is vettem ma, ahogy írtam (itt a fotó róla), ha akarod, majd mesélek, hogy milyen.


[link]

2019. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!