Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook Pro 2017-et megéri...

Macbook Pro 2017-et megéri most megvenni 2019-ben?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltam a legalapabb darabra, most épp akciós. Nagyobb memóriára nincs szükségem, mert úgyse töltenék le szinte semmit. Szerinted?


2019. febr. 9. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Miért MacBook, mire használnád?
2019. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 office csomag, netezés, netflix, meg tv nézés, ha úgy adódna. Azért Macbook, mert iPhone-om van és úgy hallottam, hogy nagyon jól szinkronban vannak egymással. Meg nekem nagyon bejön a platformja is, családban van valakinek, úgyhogy nagyon megtetszett.
2019. febr. 9. 20:10
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

#2

Tehát nincs sok valós indokod hogy miért kell ez a túlárazott hulladék, csak megtetszett. Hát ha van pénzed vegyed.

2019. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért hulladék?
2019. febr. 9. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Nos, a kérdésedre válaszolva, a más éves széria még bőven jó.

Viszont ár érték arányba sokkal jobbat is találnál, ami ~5 év múlva nem avul el annyira.

Igaz hogy az iPhone -al könnyebb összehangolni, mert pl. automatikusan átszinkronizálja a fájlokat.

Bár nekem a céges iPhone 6 is csak a fiókba rozsdált el, véleményem szerint nagyon buta készülék.

(Most egy Xiaomi Redmi 4X -et nyúzok, még most is közel 3-4 napig bírja az akkuja, míg az iPhone 1 napot is csak épp átvészelt.)

2019. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Azért tarthatja túlárazott hulladéknak, mert ár/érték arányában közel 2× -sét fizeted csak azért mert Apple.
2019. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

#6

És ez már nem hozza a régebben megszokott Apple minőséget, és az újabb modell csak még rosszabb. Aki nem macOS only szoftverrel keresi a kenyerét, annak nem ajánlott venni főleg nem most váltan erre a platformra.

2019. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. febr. 9. 21:01
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
#7: Na'h igen, a töredező borítás, foltos - beégő kijelző...
2019. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Nyugodtan megveheted, nagyon jó kis készülék, nekem is az van. Villámgyors, fél napig bírja akkuról, könnyű és vékony, millió program van rá. Ezek itt csak azért írják, hogy túlárazott hulladék, mert mindegyik irigy pö.cs kisgyerek, és a büdös életben nem lesz ennyi pénzük sem Mac, sem IBM architektúrájú gépre!
2019. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!