Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan kerdésem lenne hogy...

Magony13 kérdése:

Olyan kerdésem lenne hogy miért nem tudom az exe. Filet megnyitni? Rákatintok és semmit nem csinál. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet. Pontosan milyen exe, és milyen rendszeren akarod elindítani?
2019. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Windows 7 perácios rendszer és semilyen exe filet nem indit el lehet az program, és játék semmi és valamiért az ikon az utorent ikonját adja be az exe file nál
2019. febr. 10. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Uh, szóval az utorrent ikonja van minden .exe fájlnál?

Ha jól tippelek, ugyanaz a bajod, mint a haveromnak volt olyan 4 éve, a szerencsétlen társította az exe fájlokat valami random programhoz (talán ő is a torrenthez?) és neki sem indult el semmi.

Ha ez a bajod, akkor valami ilyesmi: vezérlőpult (KATEGÓRIA NÉZET)->alapértelmezett programok és itt olyat keress, hogy alapértelmezett programok beállítása vagy társított fájltípusok vagy valami ilyesmi. Lehet, hogy itt még rá kell kattintanod valamire, Windows 10-en vagyok, szóval nem tudom fejből, egy listát keress, ahol minden fájltípushoz társított program van egymás után. Itt az exe típust keresd ki és ott a társítást vedd le. Ha nem tudod, olyat keress, hogy minden társítás alapértelmezésbe állítása vagy valami ilyesmi.

Remélem, hogy ez volt a baj.

2019. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!