Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Kérdező009 nevű felhasználó kérdése:

Ugye van a bigtorrent és a ztracker torrentoldal, ezek jó torrent oldalaknak számítanak? Esetleg valakinek van véleménye valamelyikről? Pl, a legtöbb torrent jó, lehet véleményeket nézni, nem vírusos. Stb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Torrent, letöltés, számítástechnika, számítógép, online

febr. 14. 16:12  Privát üzenet  

A válaszok
Jó torrent oldalnak az nCore számít.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 14. 16:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát igen,de oda nehéz bekerülni,tehát marad az ingyenes

# 2/4Időpont febr. 14. 16:15 Privát üzenet
SzendvicsKolléga6 nevű felhasználó válasza:

Jaj, de nehéz :D Én kiírtam ide, hogy Tudna e valaki meghívót adni, a kérdést persze leszedték, de privátba adtak meghívót.

A ztracker egész jó, régen használtam párszor, a másikat nem ismerem.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 18:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

# 4/4Időpont febr. 14. 19:00 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pioneer TS-A2013i vagy Kicx ALN-803? Megéri a +10 ezret a pioneer? Tapasztalat esetleg valamelyikről?
Miért rossz az összes torrentoldal? Egyik sem tölt be. én biztos nem tiltottam le őket.
A telefonaruhaz.hu és a b-tel.hu oldalak mennyire megbízhatóak? Valaki rendelt már valamelyikről?
Vennék egy LG 42LN5400 LED Televíziót vagy egy Sony KDL40R471BAEP LED Televíziót? Vélemény valamelyikről? Lg vagy Sony?
A segítségetekre vagyok kíváncsi. Most indult egy informatikai verseny és nem tudom melyik témáról írjak. Szerintetek melyik? Ha tudtok valamelyikről anyagot megmondjátok az...
Miért írja ezt ki a savaria. Biz torrentoldal 403 Forbidden Unauthorized IP address?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!