Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nyílván ez a kérdés elég általános és mindenkinek megvannak a maga elvárásai egy gépet illetően pl erős proci, sokat bíró aksi, szép képfelbontás... stb stb


Nos engem ezek közül mindegyik hidegen hagy, nem érdekel hány képpontos meg milyen a kijelző a proci aksi gondolom amíg új kibír párórát utána ahogy használódik egyre kevesebbet.


Ami nekem kell:

win 7 bár az már fut mindenen :D


Vigye el a játékaimat minimális laggolás nem zavar


filmet tudjak rajta nézni és kész.



Amim van:

2013ban kaptam ballagásra egy Asus x55u-t semmi bajom nincs vele mint mondtam nem érdekel ha gyenge a képernyő, az se érdekelne ha papir lenne a kijelzője :D


Ha valaki nem akar utána olvasni ennek:

Processzor

Processzor típus

AMD C60

Processzor frekvencia

1,0 GHz

Chipkészlet

AMD A68M

Memória

Memória

2 GB DDR2

Memóriahelyek száma

1 db

Memória max. bővíthetőség

4 GB

Háttértár

Háttértár kapacitás

320 GB

Merevlemez fordulatszám

5 400 RPM

Kijelző

Kijelző méret

15,6 "

Kijelző típusa

LED

Kijelző felbontás

1366 x 768 Pixel

Videó

Grafikus vezérlő memória

megosztott

Általános

Optikai meghajtó

SuperMulti

Hálózat

WLAN, Gigabit LAN

Kártyaolvasó

2in1

Billentyűzet kiosztás

Magyar

Szín

Fekete

Méret (Hossz x Vastagság x Szélesség)

378 x 253 x 26,2-31,9 mm

Súly

2,4 kg

Tartozékok

hálózati adapter

Extrák

beépített webkamera

Csatlakozó

Csatlakozók

VGA, LAN, HDMI, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0

Audio csatlakozók

mikrofon bemenet, fülhallgató kimenet

Operációs rendszer

Operációs rendszer

DOS

Akkumulátor

Akkumulátor típus

Li-ion

Akkumulátor teljesítmény

4400 mAh

Akkumulátor cellaszám

6



Már nem kapni sehol se de az egyik oldal legutóbb 70-80 környékén árulta 2 éve.


Szóval nekem pontosan ilyen kéne olcsó és "jóaz"


Azért kérdezlek titeket mégis mert édesapám pl 3-4 éve vett magának Leno-t 1TB húdeszép húdejó és fél év után vinyóhibás lett.. egy rendszergazda ismerősöm azt mondta a Lenonak a vinyó a kehélye hamar meghalnak.

Hozzáteszem apukám egy 30megás sakkprogramon kívül semmi másra nem használta a laptopot se net, se letöltés se semmi minden olyan mint gyári állapotba csak az a sakk ami nemmellesleg már 15 éve megvan nekünk :D


Az én laposomban már lett cserélve aksi, a numerikus részének fele nem működik (hogy miért azt passzolom) és az USB 2 van egyik halott a másik meg csak akkor jó ha nem ér hozzá senki a bedugott eszközhöz :D


Megcsináltatni azt mondták nem érdemes a helyi szervizben.


Szóval ki mit ajánl? :D


2019. febr. 15. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

70-80 ezerért ezt ajánlom, anyámnak ezt választottuk:

[link]


Ami nagyon tetszik benne hogy a Celeron N4000 teljesen passzív hűtésű (venti nincs csak borda), 2017 legvégi vas, teljesítményben azon a szinten van mint a 2015-ös I3-5005, a gép sebessége így átlag tartalomfogyasztásra, irodai műveletekre teljesen jó. A kaszni (burkolat, billentyűzet, érintőpad, hangszoró...) meg belépő szinthez mérten kiváló, erős hardverekkel 250 ezres gépeknél is használják.

2019. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A merevlemezről meg annyit, hogy minden gyártónák az vagy WD, vagy Seagate, vagy Hitachi, egyik sem jobb, rosszabb.
2019. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!