Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gamer laptopot válassza...

Matedavid00 kérdése:

Milyen gamer laptopot válasszak 300e-400e forintos árkategóriában?

Figyelt kérdés

Sok helyen keresgéltem már, de az a tapasztalatom, hogy ebben az árkategóriában csak a már 2-3 éves gamer laptopok vannak, ezért szeretnék hozzátok fordulni, hogy ti tudtok-e tanácsokat vagy esetlég márkát, típust ajánlani vagy egyáltalán ebben az árkategóriába milyen laptop összeállítások férnének bele manapság. Számomra fontos, hogy a kijelzője 17 colos vagy annál nagyobb legyen. Köszönöm a válaszaitokat! :)

U.i.: Tisztában vagyok a gépalkatrészek feladatával és teljesítményével, csak azt nem tudom, hogy ebbe az árkategóriába milyen összeállítás férne bele, mit várjak el ennyiért egy laptoptól.



2019. febr. 16. 10:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 15 colost akartam írni. :)
2019. febr. 16. 11:20
 2/3 szántóvető ***** válasza:

gtx 1070 nem fér bele mert ez valahol félmillánál kezdődik,tehát marad az 1060.lehet hogy kb 2 éves kiadás már,de ez van.és olyat vennék amelyikben van thundebolt 3,mert ehhez tudsz vga-t csatlakoztatni a későbbiekben.

[link]

sajnos csak az emagon találtam ilyet.

vagy itt az asus rog.ebben nem biztos hogy van tb3 viszont jó a hűtése és 144Hz-es a monitora.

2019. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szántóvető ***** válasza:
2019. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!