Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem szól az előlapra bedugott...

Nem szól az előlapra bedugott fejhallgató nem szól, mit állítsak be hogy működjön?

Figyelt kérdés

Windows 10 van a gépemen, hátulra van bedugva a kis hifim, az tökéletesen működik, de elöl ha bedugom a sima fejhallgatót, teljes csend.

Nemrég jött egy nagy frissítés azóta nem működik, előtte egyszerre működött a hang fülesben is elöl és a hifin is hátul. (A fejhallgató jó, máshol működik.)

Hogy lehet ezt visszaállítani?


Sajnos hülye vagyok ezekhez teljesen és jelenleg egyik informatikus ismerősömet sem tudtam elérni.


Előre is köszi!


2019. febr. 16. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a "nem szól" kifejezést csak egyszer szerettem volna írni! :D
2019. febr. 16. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felrakni az alaplapod gyártói oldaláról a hangdrivert.
2019. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak be kéne állítani valamit a gépházban?
2019. febr. 16. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg alapból úgy van átállítva, hogy egyszerre működik, de megérhet egy próbát. Jobb klikk a hangerőikonra a tálcán --> hangbeállítások megnyitása --> Próbálj meg másik kimeneti eszközt választani.
2019. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!