Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a telefonom...

Miért fagy le a telefonom random, majd ki kapcsol és újra indul magától, valami tipp?

Figyelt kérdés
Garanciás pár hónapos Sony xpria xa2 ultra telefonom random le fagy magától barmit is csinálok rajta,ki kapcsol és újra indul,de van h 5x-ös próbálkozásra,majd ha sikerül is neki a sim kártyához nem kér pint sőt nem is észleli így folyamat újra kell még egyszer indítanom h be vegye a simet.Mi lehet a baj? 4 hós telefon,emelet uj alkalmazásokat sem töltöttem le rá,sőt a tárhelyet is helyre raktam mert azt hittem h lehet amiatt csinálja ,de igy már nm ez lehet a baj!

2019. febr. 23. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a Sony telefonos szoftvere valami bitang szar. Xperia M5-öm volt (amíg meg nem halt a képernyő a semmitől), az is ugyanezt csinálta, folyamatos lefagyás, újraindulás (volt, hogy újraindulás közben lefagyott, majd újraindult....), akadás, lassulás, stb. Haverom is sokat panaszkodott a Sony telefonjára.

Ha jobb helyről vetted és garanciás, próbálj meg ott reklamálni, de nem hiszem, hogy csinálnak vele valamit, de hátha. Talán egy custom ROM segítene rajta, de nem próbáltam a sajátommal, amikor még működött, csak óvatosan. Ezen kívül nem hiszem, hogy tudsz vele kezdeni bármit is. Esetleg eladhatod egy gyanútlan áldozatnak és vehetsz egy másik telefont (Nokiák most tök jó ár/érték arányban vannak).

Én soha többé nem veszek Sony telefont, pedig a kameráját nagyon szerettem.

2019. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól írta az 1#, sony telefont soha nem vennék énse, nem ajánlott mint régen, xiaomi, huawei, samsung, honor, lg, nokia ezek mennek most, legalább 3gb ram legyen benne és kész is. Ajanlom ezt a topikot olvasgass kérdezz be:

[link]

2019. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont nem szeretném le váltani, sem el adni hisz nekem eddig is sony telefonom volt és nem is volt velük gond, sőt az előző (z2) két emeletet esett és meg is győzött,hisz csak egy alkatrész mozdult ki benne holott a Huawei, Samsung, LG telegonjaim kisebb esés után törtek szét használhatatlanra,emelett igen garanciás a telefon és alap járaton nekem más gondom nem volt velük az évek során, sőt látszik hogy 2018-as telefon hisz eszméletlen gyors és a szinvonalakhoz képest hozza amit kell, így nem tervezek váltani,max ha más nem szerviz vagy szoftver frissítés...
2019. febr. 26. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!