Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS:GO elfut a következő configon?

Tele kérdése:

CS:GO elfut a következő configon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy régi Dell optilex számitógépen,ami sajnos tönkrement,és nem vagyok gazdag,de nem is kell bivalyerős gép ezért néztem a neten olcsó számitógépeket.Találtam is egyet.Én filmnézésre,zenehallgatásra és napi félóra játékra használnám,de a játékot elhanyagolom,ha nem fut rajta.

Szóval a konfiguráció a következő:

- Intel Pentium D 3.40 GHz Dual Core

- 2x2 GB DDR2 RAM

- ATI Radeon HD3450 512MB PCIe videokártya

- LG CD/DVD író/olvasó

- 80GB HDD

A régi számitógépembe is van 2x2gb ram,szóval lehet beletudom tenni és lesz 8gb.Ezzel elfut a cs:go,és ha igen kb hány fps-el? Full lowon meg very lowon,a grafia annyira nem izgat ha nem akad a játék.


2019. febr. 24. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
5v5ben 40-50el,deathmatch vagy dangerzone eselytelen
2019. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább gyűjtögess pár hónapig még.

Ez a konfig 2019ben már használhatatlan

2019. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A játék CPU-igényes, így a grafika állítgatása alig van hatással az FPS-re. Nekem hasonló gépen a 15-20 FPS-t produkálta a játék, ez játszhatatlan szint. Azóta pedig még több pályát szerkesztettek át, ami még nagyobb gépigénnyel és FPS-használattal jár.
2019. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért nem a hibás gépet javítod meg? pontosan milyen gép?
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném énse 2019ben ez már nagyon elavult nézz szét hardveraprón használt pc-t már olcsón lehet normálisat venni.
2019. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A CS:GO többet ér mint ez a gép úgy ahogy van.

YT-on van fent pár videó, ahol ezzel a procival FULL legkisebb grafikával, felbontással 5-15FPS között fut a game.

2019. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén 18évesen saját pénzből veszem a dolgaim,ha nem megy hát nem megy,játszom mással.Egyébként láttam yt-on olyan videókat,ahol ezzel a procival ment 35-40fps-el csak azok több éves videók,és az előző gépemen sem ment,az is hasonló kategória volt mint ez.Azért videók nézésére használható még az a gép szerintem.
2019. febr. 24. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Az addig rendben van. Csak van ami megéri, van ami megéri az árát, na ez egyikbe sem tartozik. Ha úgy van, akkor inkább spórolj még, mert az épeszű ember sem vesz magának autót 150.000Ft-ért, mint fő jármű.
2019. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!