Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen sikerrel lehet visszaál...

Milyen sikerrel lehet visszaállítani elvesztett videókat?

Figyelt kérdés
Külső merevlemezen volt rengeteg videóm, egy része olyan családi felvétel, amelyet nem lehet máshonnan megszerezni. Egy tv-hez csatlakoztattam, ami nem ismerte fel az adathordozót, de "hálából " eltüntette a filmek elnevezésű mappából az összes almappát és tartalmukat. Van még rá esély, hogy ezeket visszaállítsam?
2019. febr. 25. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Írás ne történjen a merevlemezre.

Gépre töltsd le a GetDataBack programot (nem tudom, milyen fájlrendszert tartalmaz a külső merevlemez), van GetDataBack For NTFS és lehet hogy más verzió is van ami nem NTFS-t tud hanem mást, nem tudom a "for NTFS" változatba a többi fájlrendszerről történő visszaállítás is be van -e építve.

Gép látja egyben a merevlemezt?

2019. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látja a merevlemezt, és minden más mappát is, sőt a más mappákban lévő videókat is, csak azt jelzi üresnek, ami film néven létezik.
2019. febr. 25. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hely szabadult fel ahhoz képest mint mikor a mappa rajta volt filmekkel és most, hogy eltűnt?
2019. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne másolj rá semmit, írás ne történjen rá, gépre tölts minden programot.

Recuva nem tudom mennyire tudna segíteni ebben az esetben.

2019. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lett ráírva azóta semmi, se áthelyezve, sem törölve. Amikor a tévéről lehúztam, akkor számítógépre dugtam rá, ott látszódott, hogy üres a mappa (ill. csak két excel fájlt hagyott rajta). Szerintem nem szabadult fel hely, bár nem emlékszem, mennyi szabad hely volt rajta, viszont ha a filmek helye felszabadult volna, akkor szerintem jóval több szabad helynek kellene lennie rajta.
2019. febr. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!