Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem xbox one s konzolom van...

Kld25 kérdése:

Nekem xbox one s konzolom van amin fel telepítettem Cdről a Forza Horizon 4-et. Viszont ha le törlöm és kóddal telepítem megmaradnak az eddigi mentéseim vagy újból kell játszani?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Megmaradnak, sőt, ha van internet-csatlakozásod, akkor a Live fiókodba is készít egy biztonsági felhőmentést, onnan is folytathatod. Ha törölni szeretnéd a gépeden levő mentést, azt külön kell megtenned:

My games & apps menüpontban kiválasztod a játékot

MENU gombot megnyomod a kontrolleren

Manage game & add-ons menüpont

Saved Data menüpont

Delete from console

2019. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ha kóddal megveszed a játékot akkor semmit nem kell letörölni. Beírod a kódot és kész. Egyszerűen utána nem kéri többet a lemezt. Ugyanis a játék teljesen ugyanaz. Annyi a különbség, hogy utána internetről is újra tudod telepíteni a játékot lemez nélkül.

A mentést magában meg ne törölgesd, semmi ok nincs rá. Ha interneten vagy akkor pár percenként csinál róla biztonsági mentést a rendszer. Ha letörlöd a játékot bármilyen okból akkor csak simán nyomj rá egy "uninstall all"t a games and apps / manage menüben, nem kell külön mentést törölgetni abból csak gondod lehet. Uninstallal biztosan megmarad a tartalék mentés a neten.

2019. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. febr. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!