Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kikapcsolni a...

Miért nem lehet kikapcsolni a laptopot? (Acer aspire)

Figyelt kérdés

Lefagyott, nem reagál semmire és ki kapcsolni sem lehet. Ha lehajtom, akkor is tovább zúg. Semmilyen gombra nem reagál.

Mit csináljak vele?



2019. febr. 28. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
5mp-ig nyomd a bekapcsoló gombot/ameddig ki nem kapcsol(5mp általában)
2019. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, de semmi.
2019. febr. 28. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkumulátort ki tudod venni?
2019. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kitudod venni az aksit vedd ki, ha nem akkor az alján kell lennie egy gombnak ami szimulálja az aksi kivételt (mintha kivetted volna az aksit) így kikapcsol majd, nekem is így van és igen acer aspire van nekem is szokta csinálni ezt bár mostanában ritkábban fordul elő mióta új aksit raktam bele.
2019. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült! Köszi mindenkinek.

Viszont amikor visszakapcsoltam, 10 perc múlva megint lefagyott. Ki kellene cserélni az aksit, vagy mi lehet vele? Kb. 2 éves, eddig soha nem volt vele semmi, még csak nem is lassult vagy ilyesmi.

2019. febr. 28. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!