Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor bedugom a jack-be a...

V3en0om kérdése:

Mikor bedugom a jack-be a fejhallgatóm feldobott egy ablakot, hogy miként kezelje a win10 az ezközt, és be pipáltam a megjegyzést. Azt az ablakot, hogy tudom vissza hozni?

Figyelt kérdés
Nem fejhallgatóként akarom kezeltetni, hanem csak fülhallgatóként, hogy a laptop mikrofonját használja a fejhallgatóé helyett, viszont ugye nem dobja fel az ablakot mert megjegyeztettem a beállítást. Hogy tudnám ezt a beállítást megváltoztatni? Előre is köszi a választ!

2019. márc. 1. 19:42
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:
Mi a laptop típusa?
2019. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Acer Predator Helios 300
2019. márc. 2. 14:41
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor nem tudom. Viszont a telepített programok közt ott kell lennie. A leírás szerint valami Dolby Audio van benne és Acer TrueHarmony Plus hangrendszer. Ezek kezdőbetűivel keress a start menüben. Vagy a futó programok közt is rákereshetsz a feladatkezelőben. Egér jobb gomb > átváltás és megnyitja a kívánt programot.
2019. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na megoldódott a problémám! A feladatkezelőben megtaláltam a realtek hd audio managert a háttérben futó programok között és behoztam majd az analógra klikkelve feldobta az ablakot és át tudtam állítani fejhallgatóról hangszóró kimenetre! Köszi a segítséget! :D
2019. márc. 2. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!