Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges-e ez egyáltalán?...

Lehetséges-e ez egyáltalán? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám azt megcsinálni hogy egy letölteni kívánt játékot egyből a helyi lemez D-re töltsön a c helyett? ezt hol és hogyan tudnám beállítani? ugyanis mire letöltődne a játék betelne a C meghajtó ezért kéne az hogy rögtön az 1 terrás hdd-re menjen a játék. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm/

2019. márc. 2. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A játék platform beállításai között kell megnézni.
2019. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott a programban kell.
2019. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
okés de egy kicsit bővebben lennétek szivesek kifejteni? nem nagyon értek hozzá..megköszönném
2019. márc. 2. 15:10
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy ment a zöld kéz
2019. márc. 2. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit bővebben kifejteni.
2019. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz kéne tudni, mivel töltesz mert mindnél máshol kell beállítani. Hadd ne mi találgassunk...
2019. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
... és meg kellene oldani a "C" helyproblémát márt más esetekben is gondot fog okozni. WinRAR tömörítés, windows frissítés...
2019. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A helyproblémát nem tudom megoldani mert eleve nem nagy a "c" 111GB én meg a gta5-öt akarom leszedni ami elég sok ezért kéne a "d"-re szedni amúgy firefoxból akarom leszedni
2019. márc. 3. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én "C"-m 100GB-os és fele üres...
2019. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!