Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a gépemmel ha,...

Mi lehet a baj a gépemmel ha, rádugom a monitort, és mikor bekapcsolom nem jön ki semmi a monitorban?

Figyelt kérdés
Már két monitorral is próbálkoztam és semmi... megnéztem mindent hogy össze van-e dugva és nem találtam semmit ami ne lett volna összedugva
2010. júl. 2. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Videókártya probléma?
2010. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de bekapcsol a gép is mega monitor is de a monitor kikapcsól , és nemrég még működött a gép csak átvittük egy másik szobába .... valami ötlet?
2010. júl. 2. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Pofánvertétek a gépet, és megmozdult a videokártya a slotban. szétszed, videokártya kihúz, visszadug, próbál...


Rosszabb esetben kalapács :D

2010. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha esetleg alaplapi kartyad es kulonallo is van, biosban nezd meg a videokartyat be-e van kapcsolva az integralt
2010. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!