Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltéskor folyamatosan...

Letöltéskor folyamatosan lefagy a laptopom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán értek az ilyenekhez. Egy Asus X540L-em van, tavaly októberben lett egy éves. Kb egy hete jött vissza a szervízből, Wi-Fi kártyát kellett cserélni.

Először minden nagyon szép volt, aztán le akartam tölteni valamit. Lefagyott minden úgy ahogy volt, aztán ha a főkapcsolót hosszan lenyomtam sikerült kikapcsolni. Újraindítás után mintha semmi sem történt volna ment tovább minden, csak éppen a letöltés nem zajlott le. Ez megy már egy hete, bármit próbálok ugyan az a vége. Vírusírtót sem tudok telepíteni, mert lefagy. Tudok netezni, viszont ha valami nagyon kis méretű dolgot töltök le, azt még engedi, de pár perc és újra lefagy, történjék bármi. Ha nincs semmilyen letöltés, akkor minden rendben, megy rendesen és nem fagy le.


[link]


Ami a fenti videóban van, azt kipróbáltam, de csak hibaüzenet lett a vége.


Másnak is volt már ilyen? Sikerült megoldani? Ha igen, hogy? Inkább vigyem vissza a szervízbe?


Előre is köszönöm!



2019. márc. 3. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Rakd fel a hdd sentinel nevű programot, és ki fogja írni milyen állapotban van a vinyód, valszeg az lehet ludas.

2019. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!