Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nyomtatóban kifogytak a...

Ha nyomtatóban kifogytak a tinták, azért még a scan-nek működni kellene? Vagy összefügg a kettő?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pdf-be, vagy jpg-be mentve működnie kell.
2019. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hibaüzenet ír ki a nyomtató, 5011. Nem tudom mit jelent. S nem is indul el a scan a nyomtatóban.
2019. márc. 3. 17:31
 3/22 anonim ***** válasza:
Gondolom most úgy érzed, hogy írtál valami infót nekünk, de nem.
2019. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mit böfögsz ha nem tudsz értelmezni egy kérdést?!
2019. márc. 3. 17:48
 5/22 gustty ***** válasza:

Igen összefügg.Főleg HP,Canon esetében fordul elő. Ugyanis a z igazítás feltétele, hogy be tudja olvasni és kinyomtatni a szoftver.Ha ez nincs meg, nem fog menni.

Store>>Windows Scan program talán segít neked.

2019. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

#4-re

Azért írta #3, mert nem mindegyik multifunkciós működik/nem működik ugyanúgy. Típusa válogatja, van amelyik tud scannelni a tinta kifogyása esetén is.

Te viszont nem írtál típust, ami alapinfó lenne az "értelmezéshez"...

2019. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Canon Pixma MG2555S a márkája.
2019. márc. 4. 14:39
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van;canon nyomtató, scanner, fénymásoló egybe:D Szerintem direkt ilyenre csinálják, hogy hiába csak szkennelni akarsz; mindehy, hogy mire, de ha használni akarod, akkor igenis vegyél bele tintát!!:) Szóval nekünk se működik a scanner se, ha nincs benne tinta!:) Szerintem ez direkt azért ilyen trükk, hogy vedd meg!:D Én is le voltam döbbenve, mikor szkennelni akartam, azt nem ment; azt tudtam, hogy nincs benne tinta; szal így rácsodálkoztam; de szal ez direkt azért van így énszerintem, hogy profitáljanak még. Szóval ha raksz bele tintát, akkor majd tudsz szkennelni; nekünk is csak addig nem működött a scanner, amíg nem volt benne tinta:)
2019. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nyolcas!!! Akkor ha veszek bele egy fekete patront, elindul? A színest nem is használom, de ha áll, akkor is kiszárad, azt tudom.
2019. márc. 4. 14:47
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, működni fog
2019. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!