Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudom kikapcsolni a gmailben a szám megadásos biztonsági vackot?

Ha idegen számítógépről jelentkezek be, akkor hiába jó a jelszavam, akkor is megerősítést kér, feldob 3 számot és a telefonomon amíg meg nem nyomom, nem enged belépni. Volt már hogy nem volt mobilnetem, vagy nem volt térerő, de idegen számítógépnél kellett volna a leveleimet megnéznem és emiatt nem tudtam. Hol kapcsolható ki ez a gmailben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Gmail, biztonság, beállítás, zavaró, tényező, hitelesítés, igazolás, e-mail, kliens, jelszó

márc. 4. 06:11  Privát üzenet  

A válaszok
Beállítások, biztonság, kétlépcsős azonosítás.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 4. 07:51 Privát üzenet

Nagyon nem ajánlott kikapcsolni, mert téged véd. Azért ne mondd, hogy olyan gyakori, hogy idegen gépen kell belépni.

Mellesleg: miért nem a telefonon nézed a leveleket?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 4. 08:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mely windows frissítések (kbxxxxxx? ) tartalmaznak hibajavítást a meltdown és spectre sebezhetőségekre?
Mért nem jelenik meg a biztonsági kód?
Mi van ha a beload ilyet ír ki? felül a szám betű sorra gondoltam. Ha próbálok bejelentkezni azt írja ki hogy biztonsági okokból kiléptetett a rendszer.
Avastom van.3 napja kb percenként kiírja a következőt: Biztonsági rés blokkolva Objektum:94.51.190.243:135/tcp (ez a szám mindig változó) Fertőzés: DCOM Expolit Művelet: Blokkolt...
"A sérült biztonsági fájlok helyettesítése az alapértelmezett biztonsági" kiírás szalad már egy ideje a képernyőmön, alatta folyamatosan pörög felfelé egy szám, ami most olyan...
Hasznalni szeretnem a Deezert a 15 probanap utani is. De ehhez meg kell adnom a bankkartyam szamat. Mit gondoltok ez biztonsagos? Elvileg minden biztonsagi eloírasnak megfelel az oldal.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!