Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy ram csere?

Mennyibe kerülne egy ram csere?

Figyelt kérdés
4 gb ram hoz szeretnék még rakni még egy 4gb ram ot a szervizbe ha beviszem kitudom fizetni és megrendelik és be is szerelik ?
2019. márc. 4. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, szervízbe megcsinálják, viszont egy ram modul árának duplájával kell számolnod.

Laptop vagy asztali?

2019. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Egy RAM fejlesztés miatt fölösleges a szerviz. Asztali gépbe 10 éves unokaöcsém tud RAM -ot rakni. Laptopok esetében az újakat már néha csutkára szét kell szedni a fejlesztés miatt. Na ekkor már indokolt a szerviz, főleg ha még garis a termék.
2019. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"laptop DDR4,4 gb ram van benne szeretnék még egyet bele rakni csakhát nem tudom hogyha beviszem a szervizbe megis rendelik és be is szerelik 10 fölöt lesz az ára ha jol tudom"

Igen, jól tudod. Otthon olcsóbb és gyorsabb is. Pontosan milyen laptopról van szó? Lehet, hogy egyszerűen szerelhető és akkor végképp nincs szükség szervízre.

Persze ha tartasz tőle akkor inkább szervíz. Ha miskolc és környéke akkor akár én is segíthetek.

2019. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!