Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy hp deskjet f380-as...

Van egy hp deskjet f380-as nyomtatóm. Vettem hozzá új patront, azonban valamiért nem akar nyomtatni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régebbi patronnal sikerül nyomtatnom gond nélkül, azonban, ha belerakom ezt, akkor van, hogy kinyomtat egy mintaoldalt tökéletesen, viszont ezen kívül semmi mást! Valamiért félúton megakad és amikor beletettem, a számítógép gond nélkül kijelezte, hogy teli patron. Viszont egy idő után mindkét helyen csak x volt és semmi nem volt a tintaszint helyén sem, valamint, hogy nem kompatibilis. Viszont mikor megvettem kompatibilitási listán ott volt, szóval nem értem ezt az egészet... Valaki esetleg valami ötlet?
2019. márc. 5. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Fontos tisztázni: Eredeti patronról van szó, vagy utángyártott, netán utántöltött?


Előbbinél megpróbálhatod kivenni, majd visszatenni a patront, megpucolni az érintkezőket, lefuttatni egy sor karbantartási funkciót a nyomtatóhoz kapott szoftver segítségével, vagy akár felkeresheted az ügyfélszolgálatot is.


Ha viszont utángyártott, vagy újratöltött, akkor nincs mit tenni, mivel a nyomtatók nem nagyon tolerálják, ha nem a gyártó zsebét tömöd a tripla áron kapható, eredeti patronok vásárlásával.

2019. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig volt egy replacesem, most remanufactured van benne (utángyártott). Olykor megy vele egy mintalap, de utána error vagy menet közben behúzza félig majd error. Elvileg működnie kellene, de eddig mégsem tudtam vele semmit sem nyomtatni. Mondjuk ennek az alján, ahol a többin még az utántöltötten is rajta van a hp ezen nincs. Nem tudom, befolyásolja e ez.
2019. márc. 5. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad tintasugaras nyomtatót venni. Az eredeti patron aranyáron van hozzá, az utángyártott meg vagy működik, vagy nem.

Ráadásul előbb-utóbb beszárad és dobhatod ki az egészet.

Vegyél lézert, azzal nincs ilyen baj.

2019. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!