Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Várható a közeljövőben új...

Várható a közeljövőben új vezeték nélküli (gamer) headset megjelenés?

Figyelt kérdés

Nézegettem a teszteket, TOP headset összeállításokat de úgy látom hogy jelenlegi felhozatalból mindegyiknek van valami baja ami miatt nem venném meg jó szívvel.


Kb 40000-et de max 50-et szánnék rá. 2,4GHz-est keresek elsősorban de előny lenne ha a telefonommal is tudnám vezeték nélkül használni BT-on. Csomónál vidós teszt alapján meglepően ótvar a mikrofon minősége. Van ahol jó párnál hangzással sem elégedettek a tesztelők. Azt sem értem miért van az a headsetek felénél hogy nem bírják megoldani hogy töltés közben lehessen használni is. Fém pántost szeretnék, műanyagokban nem bízok már korábbi tapasztalat alapján. 7.1 nem annyira izgat, de bánni nem bánom ha van. Virtuális 7.1 a mostaniban is van, azt sose használom mert sztem kb egy visszhang hatás csak amire nincs szükségem (HyperX Cloud 2-m van most).


Eddig a HyperX Cloud Flight, Steelseries Arctis 7 és Asus fusion wireless tetszett legjobban, de azért annyira nem győzött meg egyik sem hogy rögtön rohanjak a boltba.


Ismertek jobb headsetet ilyen áron? Vagy tudtok arról hogy közeljövőben várható új, hasonló kategóriás minőségi headset?



2019. márc. 10. 10:06
 1/9 A kérdező kommentje:
LED-ek sem érdekelnek :)
2019. márc. 10. 10:07
 2/9 anonim ***** válasza:

"Azt sem értem miért van az a headsetek felénél hogy nem bírják megoldani hogy töltés közben lehessen használni is."


Azért, mert az plussz funció, amiért plusz pézt kérnek. Jó mikrofon dettó. Remélem érthető a logika, 50ért ilyet kapsz, ha jobb kell fizess többet. Ha nem fizetsz többet akkor köss kompromisszumot ár-érték terén. De olyanról ne is álmodozz, hogy "olcsón" kapsz tökéleteset, mert olyan csak a mesében van.

2019. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tökéleteset keresek, de azért legalább egy közepes minőségű mikrofon lehetne, meg én úgy érzem töltés használat közben alap kéne hogy legyen. Az extrák inkább a LED, 7.1, átlagnál hosszabb üzemidő, USB helyett dokkoló és ilyesmik, szerintem.


De a lényeg hogy ha talált vki jobbat ebben az árban akkor jelezze kérem.

2019. márc. 10. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes problémáid vannak :D vezeték nélküli headset töltés közben használni kicsit problémás, mert akk elveszti a vezeték nélküli jellegét. Illetve gyakran azért nem támogatják, mert balesetveszélyes illetve a felhasználók nem kompatibilisek vele. Lásd megszokod, h vezeték nélküli, feldugod tölteni és elfelejted, hirtelen felállsz és hopsz kiszakad kb a csatlakozó.


Amúgy meg Asus Rog Strix f400-500 amit nézz, én az 500-at használom és 45ért vettem akciósan.

2019. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze nem az a célom hogy szándékosan vezetékesként használjak egy vezetéknélküli headsetet, de az elég idegesítő volt amikor volt vezeték nélküli egerem, lemerült aztán cseszhettem mert be kellett dugni a töltő dokkolójába. Igen ez már régen volt, manapság nem látok dokkolós egeret meg jobbak az aksik, de ha elfelejtem töltőre dugni mondjuk akkor lehet hogy kövi nap játék közben lemerül és hiába szeretném nem tudom használni még kábellel sem.

Ezt a hirtelen felállok úgy hogy még a fejemen van meg most is el szoktam játszani a vezetékesemmel :D


Megnézem ezt a ASUS ROG STRIX F500 Fusion-t is mindjárt...

2019. márc. 10. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó látni, hogy nem csak én nézlek ökörnek.
2019. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amíg nem fejted ki addig csak egy ostoba kötekedős barom vagy
2019. márc. 10. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit fejtsek ki ? 40 rugóért akarsz venni fülest, és itt, a gyakori kérdéseken érdeklődsz ? Elment az eszed ?
2019. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szoval annyi a bajod h dragallod, ertem. Valaszolva: nem, nem csak itt erdeklodom, de itt is. Tobb forrasbol. Sajnos kiprobalasi lehetosegekkel nem bovelkednek budapesten, pedig az lenne a legjobb. Ugyanakkor online rendelesnel 14 napom van visszakuldeni ha nem tetszik...
2019. márc. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!