Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogy egy HUAWEI P10...

Ki tudja, hogy egy HUAWEI P10 mi a keservért cseréli fel a névjegyek mentésekor a családi és utónevet? Vagy, hogy miért ír közé önfejűen egy vesszőt?

Figyelt kérdés

Megértem, kínai, nem prémium telefon de szeretem a kamerája meg az akkuja miatt.

Hogy lehet mégis, hogy >beírom:

-'Horváth'

-'Csaba'

>mentés:

'Csaba,Horváth' WTF?


névjegy mentéskor "csak" az alábbi 5 szektor áll rendelkezésedre:

o név előtagja

o utónév

o második név

o vezetéknév

o név utótagja

érdekes mód ezek közül bármelyik kettőbe írod, vagy ha megbontás nélkül csak az egyikbe..mindig felcserél és vesszővel ellát..


Egy 1764 forintos, magyar menüs, nyomógombos telefon is tudja, hogy a magyarok nem utónévvel kezdenek de, hogy nem cserélget és okoskodik bele ha valamit egyszer leírtam, na az fix..


Ekkora sík programozócsapatot sikerült kipécézniük a sok tehetség közül? Valamit tudnak.


2019. márc. 11. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy menti el. Viszont alapból az amerikai formátumot használja a nevek megjelenítésére. A névjegyek alkalmazás beállításaiban van olyan, hogy name format és ott kiválasztod aki neked a leginkább tetszik.
2019. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Megnéztem a P20 Promon és nekem is úgy mutatja, viszont 2 perc alatt rájöttem.


Lépj be a névjegyzékekhez, ott felül, jobb sarokban van 3 pont, vagy valamilyen beállítás jelet keress, ezután beállítások. Alul lesz egy olyan, hogy névsorrend, itt alapból az van megadva, hogy vezetéknév elől, és ez is lenne a logikus, de gondolom valami zavar van itt a nyelvi dolgokba. Na mindegy, állítsd át arra, hogy keresztnév előbb. Nálam megoldotta. :)

2019. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"keresztnév elöl" áll a beállításokban és megfordítja..hiába állítom az ellenkezőjére, attól még felcseréli és vesszőt rak..


annyira nem érdekel ám csak fura, hogy kismillió huawei p10 tulajból senki sem tudja lekommunikálni a fejlesztés irányába ezt a gondot..ezek szerint nehéz is

2019. márc. 11. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Àtàllìtható rendesen..térj vissza inkább nyomógombosra, bonyolult ez neked.
2019. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is P10-em van. Nálam nincs ilyen probléma.
2019. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!