Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple vs mindenki mas?

Apple vs mindenki mas?

Figyelt kérdés

Tervezem a jovoben, hogy telefont es laptopot cserelek. Ugymond power user vagyok, kodolas, mellette videok, zene, szokasos dolgok, am mindig tobb kijelzon.

Telefonon androidot hasznalok, tobb-kevesebb pozivit tapasztalattal.


A kovetkezo (2x)2 opcio all elottem:

A mostani zenfonemmel teljesen elegedett vagyok, am ujat akarok, vagy megvarom a kovetkezo generaciot, vagy a mostaniak kozul zenfone 5, vagy m2 pro.


Alma oldalarol: hasznalt 7-es.


Laptop:

Vagy 260-ert nezek 3 eves almat, vagy a mostani zenbook elegedettsegem miatt egy zsir uj vivobook, (8gen az 5-6.gen ellen.


Mivel sosem hasznalt, es hallom, hogy mennyire stabilak, merjek almara valtani? Vagy maradjak az ugymond szokasosnal?


2019. márc. 11. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha almára is szeretnél kódolni, akkor jól jöhet az alma. Mondjuk ha nem az almát választod, marad a winfos (tudom linux is van, én is csak azt használok).
2019. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Almát akkor vegyél ha nem tudod mit csinalj a penzeddel, es nem zavar hogy ha majd elromlik, a szervizben hulyenek neznek és total le fognak huzni anyagilag.
2019. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd power user vagy. Így ezt tudod de emlekeztetlek.


Zebookod van a legújabban nem tudom de asszem a mostanidon 99 százalék hogy a hackintosh futni fog. Tehát alma laptopod elvileg van .


Innentol egy másik ugyanolyat venni nettó baromság sőt amit veszel gyengébb lesz. Az újabbak 8 gen procival 2x gyorsabbak ez tapasztalat innentől az alma visszalépés.


Power userkent el tudod dönteni melyik kell , a win szerintem elég ha kell linuxozol de minek, az osx vicces de igazából egy zárt Linux egy jópofa kezelőfelülettel de nem lesz gyorsabb mint a Windows vagy Linux ugyanazon a gépen.


Én felváltva használgatom őket azt a vége mindig a win lesz .

2019. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!