Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem seedel a a Diablo...

Miért nem seedel a a Diablo torrent?

Figyelt kérdés

Letöltöttem 4 darab filmet, semmit nem töröltem le belőle, még az állományokat sem.

a 4-ből 3-at átneveztem és most csak azaz 1 seedel, amit nem neveztem át.

nem szabad átnevezni?

Azt írja ki, hogy állományok hiányoznak.

tegnap seedelt, pedig már akkor átneveztem.

most mit csináljak?

Nem szeretném, hogy kitiltsanak.

Tényleg semmit nem töröltem le, csak másoltam pendrivera, meg átneveztem.



2019. márc. 14. 20:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindent kiszoktam emelni 🙂
2021. aug. 25. 20:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
És ez mire jó? Másoktól veszed el a lehetőséget, mert a te megválaszolt és segítséget nem igénylő kérdésed lenyomja azokét, akik még mindig várják, hogy valaki segítsen nekik.
2021. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, sajnálom.

De lehet, hogy valakinek segítség ez a kérdés.

2021. aug. 25. 20:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások hogyan használják az oldalt, de ha megnyitod a kategóriát, akkor 3 kiemelt kérdést látsz mindig, mint egy betekintőnél. Én csak ezt a hármat szoktam figyelni, és válaszolni ha a kérdésből úgy tűnik, hogy tudok válaszolni. Viszont ha kiemeled a kérdésed, akkor be fogja az oldal válogatni a 3 közé valamelyik oldalbetöltéskor, így már csak 2 másik olyan kérdés tud megjelenni, ahol esetleg tényleg várják még a segítséget.

Ebben a kategóriában most csak 15 kiemelt kérdés van, úgyhogy annyira nem is gáz a dolog, de van ahol 50-70 vagy még több.


Ez a konkrét kérdés elég rossz példa arra, hogy segítsen bárkinek, mivel nem is derül ki belőle, hogyan sikerült megoldanod a problémát.

2021. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy nem szabad átnevezni a mappában sem, amíg seedel.

És kiváltottam a seedelést bónusszal.

Köszönöm, mostmár tudom. Nem tudtam.

2021. aug. 25. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!