Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifit használok, ami sokszor...

Wifit használok, ami sokszor nem működik a laptopomon, de a telefonomon igen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában a gépem folyton kiírja, nincs net, aztán megint lesz, utána ismét elmegy. A telefonom, ami ugyanerre a wifire van irányítva, közben rendben működik. A régi laptopot vettem elő, újratelepítettem, de pár nap múlva ennél is ezt tapasztaltam. Köszönöm a segítséget.
2019. márc. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami zavarja a jelet, amit a telefonod nem vesz, vagy gyorsan újracsatlakozik, így nem veszed észre. Gyakorlatilag bármi zavarhatja a bluetoothtól kezdve a mikróig.
2019. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Amúgy évekig minden működött. Az újratelepített laptop is működött pár napig, aztán elkezdte ezt a szétkapcsolgatást. Évek óta nincs újdonság a lakásban. Nincs mikróm és bluetooth-t sem használok. Keressek egy szerelőt vagy valamit nézzek meg a laptopomon, mi van olyan bekapcsolva, ami nem jó?
2019. márc. 19. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg áttenni a hálózatod másik csatornára. Lehet ott nincs zavarás és a probléma megszűnik. Valamint ki kéne próbálni a routerrel egy szobában, max 40 centire tőle, hogy úgy is csinálja-e.
2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Jó ötlet megnézni, hogy más wifis lehetőségnél is szétkapcsol-e. Egyelőre nem tudok mást, akire csatlakozhatnék, de gondolkodom ezen. A routeres megoldást sem ismerem, mert nem értek a géphez, csak az alapokat ismerem. Ahol van a laptopom, a fal másik oldalán van az az illető, akinek a wifijét használom. Ő nem változtatott semmit, ezt is megkérdeztem.

Hálás vagyok azért, amiért említettél pár dolgot. Köszönöm szépen. Amit írtál, arról eszembe jutott más megoldás is + megnézem máshol is majd a wifit. Szép napot kívánok.

2019. márc. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!