Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a Windows...

Miért nem ismeri fel a Windows 10 a mikrofont?

Figyelt kérdés

Üdv!

Mikrofon: Tracer Screamer

Számítógép: Acepc T11

Helyzet a következő: Ha bedugom a mikrofont egy külső hangkártyába és azt a gépbe, akkor felismeri, viszont mivel 1000 forintos ezért recseg, ropog. Viszont ha közvetlenül a számítógépbe dugom, akkor a rendszer nem ismeri fel. A hang ikonnál rámegyek a hangokra, és ott a felvétel pont alatt azt írja, hogy nincs telepített eszköz. Mit tegyek?

Mivel a számítógépen egy darab 4 pines jack van, ezért vettem egy elosztót, hátha működik, de továbbra sem ismeri fel.

Mit tegyek, hogy jó legyen?



2019. márc. 19. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A windows hangbeállításaiban kellene megadni az alapértelmezett felvevő eszközt !
2019. márc. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CspCsj ***** válasza:

Talán a megfelelő illesztőprogram (driver) még nincs fent.

Gyártó weboldalán keresgélj: [link]

Támogatásnál (Tech Support) van letöltés rész (Download) és a fórumon is vannak leírások/linkek, pl.:

[link]

[link]

2019. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenből a legfrissebb van felépítve.
2019. márc. 26. 14:15
 4/7 CspCsj ***** válasza:

Itt vannak képek a csatlakozókról:

[link]


Csak egy jack aljzatot látok fejhallgató (Earphone) felirattal - ha ez csak fejhallgató/hangszóró kimenet, akkor hiába is dugsz rá mikrofont.


Esetleg talán 4 pólusú headset kimenet (fejhallgató+mikrofon együtt), - ekkor egy elosztóval/splitter-rel elvileg működni fog:

[link]

Vagy Kínából:

[link]

[link]

stb.

2019. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Headset adapter néven is megtalálhatod:

[link]

2019. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nekem ilyenem van: [link]

ezt a playstation felismeri, viszont a pc nem..

viszont ha küldenél egy olyan linket ahol ezt a delock-ot meg tudnám rendelni ingyen, azt megköszönném!!

2019. márc. 26. 15:41
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Bocs előbb akartam írni, de csak most értem haza.


Itt van több vásárlói vélemény is erről az Acepc T11-es gépről:

[link]


Sajnos nem tudsz mikrofont rákötni, mivel többen írják, hogy csak hangkimenet, - így fejhallgató/hangszóró használható rajta.

2019. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!