Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt az...

Hogyan oldjam meg ezt az elmondhatatlanul idegesítő problémát?

Figyelt kérdés
nagyban CS 1.6 - ozok , mikor 1x csak elsötétül a kép , aztán újraindul a rendszer.tavaly is volt már ilyen , de akkor újra lett rakva , és megjavult.viszont most nincs 3 hete h újratelepítettem . múlthéten kiporoltam .lehet hogy a hűtővent.-tel van gond ? kívül is van 1 , az befelé kavarhatja a levegőt ? mert amíg nem lett újratelepítve , az se volt bekapcsolva.
2010. júl. 3. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy túlmelegszik a géped, nekem is ez a problémám van.
2010. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

na ma délelőtt letöltöttem az Everestet , miután elindítottam , a procim 58°C - os volt (!) , majd elmentem jáccani , néhányX megnéztem így hány fokot emelkedett , kb. 21-24 - et , végül újraindult.szédszedtem , a tápot , vid.kártyát , meg a hűtőventit úgy megtisztítottam , hogy csak úgy csillogott.utána bekapocsoltam , és 1ből 32°C volt a max , mikor meg jáccottam , 38 volt a max.eddig nem semmi restart , ajánlom h ne is legyen...:D

szerintem te is próbáld meg így orvosolni a problémát.:)

2010. júl. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!