Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám teljes képernyőr...

Hogyan tudnám teljes képernyőre állítani a Stronghold Crusader nevű játékot a Lenovo laptompomon?

Figyelt kérdés

Sok kérdést láttam már hasonló témában de egyik válasz se volt jó nekem. Lenovo laptompom van, 2019-es, Windows 10 fut rajta, processzora: AMD Ryzen 5 2500U with Radeon Vega Mobile Gfx, 2000Mhz, 4 mag, 8 logikai processzor, 1920x 1080as felbontású full HD matt kijelzővel.

Régi játék ez a Strongold, de lehetséges lenne hogy teljes képernyőn fusson? A képernyő közepén fut, de két vastag fekete csík van a kijelző szélén. :(



2019. márc. 23. 12:18
 1/3 anonim válasza:

Nem értek a számítógépekhez, így talán a válaszomnak se lesz sok haszna...


de nem lehet ez amiatt, mert ugye mint mondtad, régi játék, így neki még más a képernyőre bontása, mint az újaknak (3:4 vs 19:7 vagy tudom is én mi már most a standard) és ha teljes képernyőre menne, akkor eldeformálódna a kép világ?

2019. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A játék felbontása 1024*768 vagy 800*600, ami 4:3 képarányt jelent. A laptop kijelzőjének képaránya 16:9. Ezért nincs kép ott, mert nem tudja kitölteni.
2019. márc. 24. 23:54
 3/3 anonim válasza:

A játékon belül a beállításokban állítsd át a felbontást.


Ha ez nem segít, akkor Steamen van a játékhoz hd verzió is (1.3), az támogatja az 1920x1080-as képarányt.

2019. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!