Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kormány (pc-s) a hibás?...

A kormány (pc-s) a hibás? Vissza küldjem gariba?

Figyelt kérdés

Vettem kb 3-4 hónapja egy kormányt ( Thrustmaster T150)

és kb 1 hónapja tapasztalok egy olyan hibát, hogy a játékoknál akkor áll a virtuális kormáy 0 foknál ha a kézzelfoghatót elforgatom kb 5 fokkal. Igen lehet mondani hogy játék közben nem a kormányt nézed de ha néha ránézek mert megnyomok rajta pár gombot akkor mégis kicsit frusztráló. Gariba nem szándékoztam egyenlőre vinni mert most ez olyan időszakom van amibe elég sokat birnám használni. Ha van valami ötlet azt megköszönöm.



2019. márc. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ujra kene kalibralni.
2019. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Mégis, hogy kéne ezt megtennem? Mármint értek ezekhez csak a szoftver nem tartalmaz semmi kalibrációs menüpontot vagy hasonlót. Windows-on belül sem találtam semmit. Már újra is telepítettem de ugyanolyan mint volt.
2019. márc. 28. 18:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakinek bármilyen ötlete az jelezze!
2019. ápr. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!