Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ad ki furcsa hangot a...

Miért ad ki furcsa hangot a hangfalam (Genius SP-HF1250B)? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Furcsa hangot ad ki a hanfalam. Nem sistergés hanem más, inkább a zúgáshoz tudnám hasonlítani. Ami érdekes, hogy mind ez csak akkor van, ha PC-re van kötve, amikor telefonra kötöm akkor abba marad teljesen. Garancia kb 1 hónapja lejárt, úgyhogy az nem megoldás, sajnos. Mi lehet baja?

2019. márc. 26. 19:32
 1/8 Turismo ***** válasza:
40%

A telefonra és a PC-re egy kábellel csatlakoztatod? Ha a telefonon nincs búgás akkor nem a hangfallal lesz gond, ha nem a gép jack csatlakozójával. Ha bedugod a gépbe próbálj meg egy olyat, hogy egy picit finoman csavargasd vagy mozgasd meg hogy olyankor van-e olyan pont, hogy abbahagyja a búgást. Valami letestel azért ad ki búgó hangot. Próbáld meg egy másik kábellel összekötni és szerintem jó lesz. :) Ha ez sem segít más hangkártya drivert raknék fel, ha tényleg maga a jack csatlakozó rossz a gépben akkor meg venni kell egy külső hangkártyát pár ezer forintos tétel... :) Más eszközt is próbálj meg a géppel összekötni, hogy az búg-e.


Remélem tudtam segíteni! :)


Üdv.

Turismo

2019. márc. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Nagyon sokat segítettél. Kipróbáltam a hangfalat más gépen és ott nem produkálta ezt a hibát, szépen szólt. Úgy hogy így a kábel cserét meg se próbálom, hanem szerzek egy külső hangkártyát :) Mégegyszer köszönöm, miután szereztem új hangkártyát írok, hogy megoldódott-e. :)


Üdv,

Viktor (nem Orbán)

2019. márc. 27. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet földhurok is. Ugyanabba az elosztóba van bedugva a gép és a hangfal? Esetleg egyiket-másikat-mindkettőt megpróbálhatod fordítva bedugni.
2019. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy fordítva?
2019. márc. 28. 12:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Fejlemény van! Habár nem dugtam át semmit sehova és nem is cseréltem ki semmit, most abbahagyta a zúgást.
2019. márc. 28. 20:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Én megőrülök! XD Szintén nem csináltam semmit és most megint csinálja. XD Egyszer csinálja egyszer nem. Na mindegy, hamarosan cserélem a hangkártyát. Remélem segíteni fog :D
2019. márc. 31. 21:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lehet földhurok, mert csak a PC van leföldelve, a hangfal nincs.
2019. márc. 31. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Kábelcsere. Rekesz jobb IPÁban fogadnék.
2019. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!